Tydzień temu miało miejsce uroczyste otwarcie sali.

Przybyli goście zaproszeni, tak jak obiecywali.

Dziewczyny im na powitanie zaśpiewały,

a później rozmowy i podziękowania się odbywały.

Chwil wzruszeń i radości końca widać nie było,

a przedstawienie teatralne widzów wręcz zachwyciło.

Bogato nakrytego stołu nie jeden nam zazdrościł,

Każdy kosztował, smakował i się miło przy nim  gościł.

Wśród  ciekawych i jakże  pięknych , jesiennych dekoracji

każdy czuł się jak w stylowej, warszawskiej restauracji.

Wieczór dał znać o sobie- czas na pożegnania,

Goście szczerze dziękowali za piękne doznania.

"Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, ale czym  się dzieli z innymi"

Jan Paweł II

Szkolny Teatr ,,Zmowa ku Płoni”  z okazji uroczystości OTWARCIA SALI TEATRALNEJ przy Szkole Podstawowej nr 28 im. Bolesława Czwójdzińskiego składa gorące podziękowania za pomoc  w remoncie sali teatralnej a także wsparcie finansowe i rzeczowe:

Ewie i Piotrowi Koperom, Marzenie Janusz- Jurczyk, Annie Czechyrze, Izabeli  Łozińskiej, Anecie Neess, Agacie Jastrzębskiej, Małgorzacie Bosak, Darii Putkiewicz, Darii i Rafałowi Frąszczakom, Emilii i Mher Mkrtchyan,  Tomaszowi Wasilewskiemu, Tomaszowi Kaczmarkowi, Małgorzacie Kołodziejskiej, Adamowi Antoszowi, Jackowi Rogalskiemu, Sławomirowi Subździe, Katarzynie i Piotrowi Cybulskim, Agnieszce Mierzowiec, Damianowi Rzepkowskiemu, Karolinie Smolińskiej- Polon, Marioli Stefańskiej, Dariuszowi Aszkiełowiczowi, Monice Małachowskiej, Żaklinie Kupisz, Annie Buriak, Kindze Tondel, Małgorzacie Ameryk, Piotrowi Kulińskiemu, Piotrowi Massanowi, Marii i Zbigniewowi Romaniukom, Iwonie Możdżer, Annie Jani, Patrycji Rogowskiej, Katarzynie Marek, Anecie Derze, Katarzynie Kazimierczak, Danucie Kostrzewskiej, Joannie Rasiewicz- Kiełbasie, Kamili i Jarosławowi Zaborowskim, Ewie Szaluś, Damianowi Banasikowi, Stanisławowi Stolarskiemu, Grzegorzowi Miaczkowskiemu, Elwirze Zemankiewicz a także:
Firmie Kag, Restauracji O.K. , Pani Dyrektor Jolancie Małeckiej, Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 28 oraz nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 28.