Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że  postępowanie rekrutacyjne do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych rozpoczyna się 1 marca. Szczegóły oraz niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo na stronie https://nabor.pcss.pl/szczecin/ -  niektóre zostaną opublikowane dopiero w dniu rozpoczęcia rekrutacji.

Podstawy prawne rekrutacji:

Zarządzenie Nr 40/24 Prezydenta Miasta Szczecin z dn. 17.01.2024 r. - w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025 do publicznych szkół podstawowych, dla których Gmina Miasto Szczecin jest organem prowadzącym (w załączniku)

Uchwała nr XIII/467/19 Rady Miasta Szczecin z dnia 18 grudnia 2019 r. - w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia (w załączniku)

Oto strony, na których znajdą Państwo szczegółowe  informacje dotyczące rekrutacji: