Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu ze  Szkoły Podstawowej nr 28  w Szczecinie kolejny raz uczestniczyli w akcji społecznej  "Godzina dla  Twojej miejscowości ".

Dla mieszkańców osiedli Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce 23 wolontariuszy 26.10 2018 r przygotowało miłą niespodziankę. Uczniowie częstowali społeczność cukierkami, jabłkami oraz własnoręcznie upieczonymi mufinkami.  Wręczali również wykonane przez siebie bileciki z życzeniami, przesłaniami, złotymi myślami.  Celem akcji była integracja środowiska i uzmysłowienie mieszkańcom  jak ważną rolę pełni działalność na rzecz innych ludzi. Mieszkańcy dowiedzieli się też jak funkcjonuje wolontariat i na czym polega działalność  Szkolnego Koła Wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 28 w Szczecinie.

Mieszkańcy naszych miejscowości i przejezdni byli mile zaskoczeni taką akcją i z uśmiechem dziękowali wolontariuszom za poczęstunek i informacje.