W dniu 1 czerwca z okazji święta wszystkich dzieci uczniowie klas 1-3 wzięli udział w sportowych zabawach. Atrakcje te przygotowane były na terenie przy szkole. Najpierw była wspólna rozgrzewka przy muzyce a następnie każda z klas przechodziła na kolejne stanowiska, gdzie czekały na uczniów różne sportowe wyzwania.

Dzieci pokonały skomplikowany tor przeszkód, rzucały piłeczką palantową na odległość, skakały przez linę oraz rzucały piłkami do kosza. Na sali gimnastycznej uczniowie skakali wzwyż oraz jeździli na samochodzikach, które napędzane były przez same dzieci. To zadanie okazało wcale nie takie łatwe, ale było przy tym dużo śmiechu. Poza tym była zabawa zespołowa, która polegała na przekazywaniu sobie piłeczki za pomocą pachołów. Na koniec tych sportowych zajęć uczniowie otrzymali lody od swoich wychowawczyń. To był udany, pełen wrażeń dzień.